Destek Servis Donanım ve Yazılım Destek Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Sunduğumuz hizmetler hakkında kısa ve öz bilgileri inceleyebilirsiniz.

Logo Yazılımları Desteği

Logo Muhasebe Yazılımları kurulum, yapılandırma, basılacak evrak ve rapor tasarım ihtiyaçlarınız konusunda yanınızda yer alıyor ve hızla çözüm üretiyoruz.                   

SQL Veri Tabanı Yedekleme

Değerli SQL Veri Tabanı verilerinizi lokal yedekleme ünitelerine ya da güvenli bulut sunucularına otomatik olarak yedekliyor ve dilediğiniz zaman ulaşabilmeniz için verilerinizi güvende tutuyoruz.

Restoran Yönetim Sistemi

GastroPOS ile kafe, Restoran ya da İçkili Mekanınızın kontrolünü elinize almanızı sağlıyoruz. Siparişlerin karışmasını, kasanızın şaşmasını ve stoklarınızın kaybolmasını engelliyoruz.

Anti-Virus

ESET 25 yıldan fazla tecrübesiyle, daha güvenli teknolojinin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Yazılımımız, donanımınız üzerinde hafif, zararlı yazılımlar üzerinde etkilidir.sp;  

Felaketten Kurtarma

Doğrulanmış yedeklemeler ve hızlı kurtarma seçenekleri ile sistemleri, verileri ve iç huzurunuzu koruyun. Ortamınızın Windows veya Linux; fiziki ve sanal olup olmadığına bakmaksızın sizi koruyoruz.

Alan Adı, Barındırma ve Mail Danışmanlığı

Alan Adlarınız, barındırma hizmetleriniz ve mail hesaplarınızı tek bir çatı altında topluyor ve yönetim yükünü sizin adınıza biz üstleniyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Saat çok mu geç oldu? Beklenmedik bir hata ile mi karşılaştınız? Sorunun ne olduğunu mu anlayamadınız? Dert etmeyin, Uzaktan Yardım uygulamamızı indirin ve destek hattımızı arayın. Ekibimiz sorununuzu giderebilmek için elinden geleni yapacak.